Vlhne Vám dom ?

Odpadáva Vám farba či omietka z Vášho domu? Stenou sa tlačia plesne a ich spóry ? Potrebujete eliminovať príčiny týchto javov ? Ste na správnom mieste ! Návštevou našich stránok ste vykonali prvý potrebný krok k ochrane svojho domu a zdravému bývaniu.

Tu je niekoľko dôvodov, prečo môže Váš dom vlhnúť

01.

Žiadna izolácia

K poškodeniu domu, stavby dochádza hlavne preto, že pod murivom sa nenachádza žiadna izolácia. V takomto prípade vieme s určitosťou povedať, že je to hlavná príčina poškodenia stien vlhkosťou a bezodkladne treba pristúpiť k náprave dodatočným vložením vhodnej izolácie.

02.

Nesprávna izolácia

Pri neodbornom vložení izolácie sa časom prejavia nedostatky. Následne izolácia stratí potrebné vlastnosti a prichádza k znehodnocovaniu muriva. Preto našim klientom ponúkame overené postupy a doživotnú záruku na vykonanú prácu a použitý materiál.

03.

Stará pôvodná izolácia

V minulosti používané materiály nespĺňali technické kritéria a súčasné normy pre dlhodobú účinnosť proti vlhkosti. Použitie nevhodných materiálov zapríčiňuje vlhnutie muriva na Vašom dome.

04.

Porušená izolácia

Poškodenie izolácie môže mať za následok preniknutie vlhkosti do stien a ich následné zvlhnutie. Je to spôsobené tým že izolácia bola uložená nesprávne alebo boli použité nevhodné materiály.

K izoláciám, ktoré nemajú dostatočnú odolnosť patria

MY ALE MÁME PRE VÁS VHODNÉ RIEŠENIE

RIEŠENIE.

K vlhkosti prenikajúcej zo základov domu do muriva, môžeme predísť niekoľkými spôsobmi, pri ktorých je možne použiť viac druhov rôznych izolácií. Tieto izolácie môžu byť viac aj menej účinné. Je možné zvoliť aj kombinovanie jednotlivých metód, avšak záleží na tom akého zloženia je murivo, aký je prístup k objektu, okolitá úprava terénu, geologické položenie objektu (kopce, vysoké podzemné vody, zloženie vrstiev zeme , atď.) V takomto prípade je nutné zvážiť aké sú možnost a určiť spôsob akým budú sanačné úkony realizované.

Ak to dané okolnosti umožňujú, zo skúseností uprednostňujeme podrezanie muriva. Je to osvedčený a najviac trvácny spôsob ako na 100 % zastavíme vlhnutie muriva. Murivo sa mechanicky oddelí a následne sa vloží izolácia, ktorá je odolná nielen voči vode, soli, radónu, chemickým zlúčeninám z muriva, ale je odolná aj voči času. Spomenutej izolácií, ktorú používame veríme natoľko, že Vám bez akýchkoľvek problémov poskytneme 100 – ročnú záruku na podrezanie. Naviac sme si 100% istý tým, že jej životnosť je až dvojnásobná. Hovoríme o vysokotlakovej polyetylénovej fólií LDPE (Low Density Polyethylen ), ktorá má veľmi vysokú pevnosť a prieťažnosť, vynikajúcu klzkosť a je odolná oderom a a má nulovú priepustnosť vody. Je ideálnou izoláciou pod múry domov. Niektoré konkurenčné firmy používajú bitumenové pásy (klasickú lepenku). Tento materiál ale nemá potrebné vlastnosti a ľahko sa môže pretrhnúť pod podrezaným múrom, práve vtedy, keď sa pod murivo zatĺka doskový stabilizačný klin. Po vložení izolácie a zastabilizovaní múru už pod neho nikto viac nevidí, je preto veľmi dôležité vedieť že izolácia je v 100% stave. K izolovaniu Vašich domov vždy pristupujeme zodpovedne a bez kompromisov, pracujeme tak, že sme schopný Vám garantovať a poskytnúť doživotnú záruku na prácu a materiál. Sme zameraný na každý detail a miesto, ktoré izolujeme. Naša práca je vždy odvedená do posledného detailu. Výhradne používame najmodernejšie technológie a stroje, ktoré sú certifikované a rovnako aj najmodernejšie materiály na trhu a to všetko iba v súlade s časom osvedčenými metódami a preto máme náskok pred konkurenciou, vďaka našim postupom dokážeme pracovať rýchlejšie ale nie na úkor kvality. To znamená, že nemáme žiadne reklamácie.