PODREZANIE DOMU

Podrezanie domu je najúčinnejšia odpoveď na otázku ako odstrániť vlhké steny v dome. Vaše problémy vyriešime v PM SANAC rýchlo a definitívne. Podrezanie muriva odborným spôsobom a kvalitné materiály sú dôvodom, prečo na našu prácu garantujeme doživotnú záruku.

AKO ZBAVÍME VAŠE STENY VLHKOSTI? 

ZISTÍME ROZSAH ŠKODY

Vidieť je viac ako počuť.

Kontaktujte nás a my pri obhliadke odborníkom zhodnotíme stav vlhkosti muriva a preskúmame stavebný materiál.
So skúseností vieme, že podpílenie domu je najefektívnejší spôsob, ako bojovať s vlhkými stenami.
A čo je dôležitejšie – aj zvíťaziť. 

VYBERIEME VHODNÝ SPÔSOB PODREZÁVANIA MURIVA

Sila sa ukrýva v detailoch.

A práve vďaka skúsenostiam zhodnotíme každý jeden detail tak, aby sme zvolili podpílenie domu správnou metódou. Aby bol výsledok 100%-ný, vyberáme spôsob podrezania podľa materiálu, z akého je stavba zhotovená. Len tak okamžite a nadobro odstránime vaše problémy so vzlínajúcou vodou – vlhkosťou. 

ZREALIZUJEME PODPÍLENIE MURIVA
Niet čo dodať. Za nás vravia skutky.

Ako prebieha podrezanie domu: 
Stena – murivo je prerezané v rozsahu celej hrúbky v línii medzi základom a prvou tehlou, prípadne v  prvej škáre medzi tehlami. ( V prípade zmiešaného stavebného materiálu vedieme podpílenie domov čo najbližšie k základom resp. k podlahe.) Vzniknutú škáru vyčistíme a vsunieme do nej polyetylénovú LDPE fóliu. Tá je vďaka svojim vlastnostiam ideálnym materiálom pre zabránenie postupu vody do vašich stien a plní tak funkciu dokonalej hydroizolácie. Takéto podpílenie domu prebieha v úsekoch od 30 – 100 centimetrov. Aby sme odrezanému murivu zabránili v akomkoľvek pohybe či zosuve, vkladáme v rozmedzí 20-30 cm do škáry špeciálne stabilizačné kliny. Polypropylénové kliny majú nosnosť až 500 kg/cm2 . Poľahky tak unesú aj bremeno ťažkostí, ktoré vám vlhké steny spôsobujú.

Podrezanie muriva vyrieši vaše problémy s vlhkosťou stien s garanciou 100 rokov.